Опис товару WILLER PU07RF-Cubus водонагрівач під мийку (компактний)
Унікальний формою, компактний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 7 літрів. Підлоговий варіант встановлення та підключення. Оснащений зануреним (мокрим) тіном потужністю 1,5 кВт. Технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дозволяє значно збільшити термін служби пристрою. Внутрішній бак, виготовлений із сталі та покритий шаром титанокварцевої емалі, та захисний резисторний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Переваги та особливості:
- Підлогове розміщення під мийкою, яке не вимагає кріплення на стіну, має можливість встановлення на полицю;
- підключення комунікацій у верхній частині корпусу;
- Внутрішній бак складається із двох сталевих напівсфер, з'єднаних одним зварним швом;
- Захист від корозії: на внутрішню поверхню бака нанесений шар титанокварцевий емалі (нанесення в статичному полі при температурі до 1000°C);
- Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного поліуретану;
- Плавне регулювання температури нагрівання води;
- Занурювальний (мокрий) ТЕН;
- Гарантія на внутрішній бак бойлера становить 5 років;
| Загальні | |
| Клас енергоспоживання | B |
| Монтаж | Підведення труб зверху |
| Розміщення | Під миттям |
| Встановлення | Горизонтальна |
| Колір | Білий |
| Форма бойлера | Компактний, прямокутний |
| Шнур живлення | Євроштекер із заземленням, 1,5м |
| Внутрішній бак | |
| Технологія виробництва внутрішнього бака | З одним зварним швом |
| Товщина стінки внутрішнього бака | 1,5 мм |
| Об `єм | 7 літрів |
| Матеріал внутрішнього бака | Титанокварцова емаль |
| Захист від корозії | Магнієвий анодний протектор |
| Кількість внутрішніх баків | 1 |
| Кількість зварних швів | 1 |
| Нагрівальний елемент | |
| Тип нагрівального елемента | Занурювальний (мокрий) |
| максимальна потужність | 1,5 кВт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) | 18 хвилин |
| Безпека | |
| Максимальна температура нагрівання | ~75°C |
| Температура спрацьовування захисту | ~93°C |
| Запобіжний клапан | Багатофункціональний, входить до комплекту постачання, G1/2" |
| Рівень вологозахисту | IPX4 – захист від бризок |
| Робочий тиск | 0,8 МПа |
| Теплоізоляція | |
| Теплоізоляційний матеріал | Пінополіуретан високої щільності |
| Товщина теплоізоляції | 15 мм |
| Управління | |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість режимів потужності | 1 |
| Терморегулятор | Зовнішній |
| Доступні режими потужності | 1,5 кВт |
| Умови експлуатації | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Розмір та вага | |
| Вага нетто | 5,9 кг |
| Габарити (Висота * Ширина * Глибина) | 251*251*386 мм |
| Вага в упаковці | 6,7 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 300*310*480 мм |
| Гарантія | |
| Термін гарантії на бак | 5 років |
| Термін гарантії на комплектуючі | 1 рік |
| Інші | |
| Країна реєстрації торгової марки | Німеччина |
| Країна виробництва | КНР |
Характеристики товару WILLER PU07RF-Cubus водонагрівач під мийку (компактний)
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 гривень за умови повної передплати.(Окрім великогабаритних товарів)
Способи доставки
Адреса доставка кур'єром Нової Пошти по всій Україні. Вартість та умови доставки згідно з тарифами Нової пошти.
Доставка "Самовивіз" . Самовивіз здійснюється щодня з 09.00 до 18.00 (крім неділі та суботи). Пункт самовивезення знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Житомирська 116.
Доставка "Нова Пошта" . Вартість доставки Нова Пошта складає від 40 грн. залежно від ваги та габаритів вантажу.
Кур'єром по місту Одеса та області. (Для оптових покупців)
Способи оплати
Безготівковий розрахунок
Оплата на наші реквізити
Готівкою . Оплата готівкою можлива при самовивезенні
Післяплата Нова пошта (+20грн і 2% від суми післяплати)
Замовлення зроблені до 12:00 будуть відправлені в день замовлення (окрім середи та вихідних)
Мінімальна сума замовлення - 100 грн
Офіційна гарантія від виробника
Щоб використовувати гарантію, переконайтеся, що:
• товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
• збережені всі документи та гарантійна книга.





