Опис товару WILLER EVH50RI-SUN водонагрівач універсальний (плоский,мокрий)
| Загальні | |
| Клас енергоспоживання | B |
| Монтаж | Підведення труб знизу або зліва |
| Встановлення | Універсальна |
| Колір | Білий |
| Форма бойлера | Плоский |
| Шнур живлення | Євроштекер із заземленням, 1,5 м |
| Внутрішній бак | |
| Товщина стінки внутрішнього бака | 1,8 мм |
| Об `єм | 50 літрів |
| Матеріал внутрішнього бака | Титанокварцова емаль |
| Захист від корозії | Магнієвий анод у кожному баку |
| Кількість внутрішніх баків | 2 |
| Кількість магнієвих анодів | 2 |
| Нагрівальний елемент | |
| Тип нагрівального елемента | Занурювальний (мокрий) |
| максимальна потужність | 2,0 кВт |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) | 70 хвилин |
| Безпека | |
| Тип захисту | Подвійна: терморегулятор та термозахист |
| Максимальна температура нагрівання | ~75°C |
| Температура спрацьовування захисту | 93°C |
| Запобіжний клапан | Багатофункціональний, входить до комплекту постачання, G1/2" |
| Рівень вологозахисту | IPX4 - захист від бризок |
| Робочий тиск | 0,75 МПа |
| Теплоізоляція | |
| Теплоізоляційний матеріал | Пінополіуретан високої щільності |
| Товщина теплоізоляції | 18 мм |
| Управління | |
| Тип управління | Електронне |
| Термоіндикатор | Дисплей |
| Кількість режимів потужності | 2 |
| Терморегулятор | Зовнішній |
| Доступні режими потужності | 1,3 кВт; 2,0 кВт; |
| Умови експлуатації | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Розмір та вага | |
| Вага нетто | 25,0 кг |
| Габарити (Висота * Ширина * Глибина) | 860*470*270 мм |
| Гарантія | |
| Термін гарантії на бак | 5 років |
| Термін гарантії на комплектуючі | 1 рік |
| Інші | |
| Країна реєстрації торгової марки | Німеччина |
| Країна виробництва | КНР |
| Комплект поставки | Водонагрівач, шнур живлення, настановний комплект, запобіжний клапан, посібник з експлуатації та гарантійний талон. |
Характеристики товару WILLER EVH50RI-SUN водонагрівач універсальний (плоский,мокрий)
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 гривень за умови повної передплати.(Окрім великогабаритних товарів)
Способи доставки
Адреса доставка кур'єром Нової Пошти по всій Україні. Вартість та умови доставки згідно з тарифами Нової пошти.
Доставка "Самовивіз" . Самовивіз здійснюється щодня з 09.00 до 18.00 (крім неділі та суботи). Пункт самовивезення знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Житомирська 116.
Доставка "Нова Пошта" . Вартість доставки Нова Пошта складає від 40 грн. залежно від ваги та габаритів вантажу.
Кур'єром по місту Одеса та області. (Для оптових покупців)
Способи оплати
Безготівковий розрахунок
Оплата на наші реквізити
Готівкою . Оплата готівкою можлива при самовивезенні
Післяплата Нова пошта (+20грн і 2% від суми післяплати)
Замовлення зроблені до 12:00 будуть відправлені в день замовлення (окрім середи та вихідних)
Мінімальна сума замовлення - 100 грн
Офіційна гарантія від виробника
Щоб використовувати гарантію, переконайтеся, що:
• товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
• збережені всі документи та гарантійна книга.























