Опис товару WILLER EV80DR Grand водонагрівач вертикальний (плоский, сухий)
Плоский накопичувальний електричний водонагрівач із внутрішнім баком із емальованої сталі об'ємом 80 літрів. Оснащений двома сухими (захищеними) нагрівальними елементами загальною потужністю 2,0 кВт. Внутрішній бак із емальованої сталі та захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
особливості:
- Система з двох ємностей, з'єднаних загальною протокою води, теплоізоляцією та зовнішнім корпусом
- Внутрішня поверхня бака захищена шаром титанокварцевої емалі (нанесення при температурі 1000°C)
- Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного пінополіуретану.
- Плавне регулювання температури нагрівання
- Подвійний захист від перегріву води (терморегулятор + термозахист)
- Подвійний захищений (сухий) нагрівальний елемент
- Доступні режими потужності: 0,8 кВт; 1,2 кВт; 2,0 кВт
- Вертикальна установка
- Гарантія на внутрішній бак 5 років
| Загальні | |
| Клас енергоспоживання | З |
| Монтаж | Підведення труб знизу |
| Встановлення | Вертикальна |
| Колір | Білий |
| Форма бойлера | Плоский |
| Шнур живлення | Євроштекер із заземленням, 1,5 м |
| Внутрішній бак | |
| Товщина стінки внутрішнього бака | 1,5 мм |
| Об `єм | 80 літрів |
| Матеріал внутрішнього бака | Титанокварцова емаль |
| Захист від корозії | Магнієвий анодний протектор |
| Кількість внутрішніх баків | 2 |
| Кількість магнієвих анодів | 2 |
| Нагрівальний елемент | |
| Тип нагрівального елемента | Сухий (захищений) |
| максимальна потужність | 2,0 кВт |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) | 112 хвилин |
| Безпека | |
| Тип захисту | Подвійна: терморегулятор та термозахист |
| Максимальна температура нагрівання | ~75°C |
| Температура спрацьовування захисту | ~93°C |
| Запобіжний клапан | Багатофункціональний, входить до комплекту постачання, G1/2" |
| Рівень вологозахисту | IPX4 - захист від бризок |
| Робочий тиск | 0,75 МПа (максимально короткочасно 1,0 МПа) |
| Теплоізоляція | |
| Теплоізоляційний матеріал | Пінополіуретан високої щільності |
| Товщина теплоізоляції | 20 мм |
| Управління | |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість режимів потужності | 3 |
| Терморегулятор | Зовнішній |
| Доступні режими потужності | 0,8 кВт; 1,2 кВт; 2,0 кВт; |
| Умови експлуатації | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Розмір та вага | |
| Вага нетто | 29,60 кг |
| Габарити (Висота * Ширина * Глибина) | 970*530*320 мм |
| Гарантія | |
| Термін гарантії на бак | 5 років |
| Термін гарантії на комплектуючі | 1 рік |
| Інші | |
| Країна реєстрації торгової марки | Німеччина |
| Країна виробництва | КНР |
| Комплект поставки | Водонагрівач, посібник користувача, гарантійний талон, запобіжний клапан, шнур живлення, інсталяційний комплект |
Характеристики товару WILLER EV80DR Grand водонагрівач вертикальний (плоский, сухий)
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 гривень за умови повної передплати.(Окрім великогабаритних товарів)
Способи доставки
Адреса доставка кур'єром Нової Пошти по всій Україні. Вартість та умови доставки згідно з тарифами Нової пошти.
Доставка "Самовивіз" . Самовивіз здійснюється щодня з 09.00 до 18.00 (крім неділі та суботи). Пункт самовивезення знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Житомирська 116.
Доставка "Нова Пошта" . Вартість доставки Нова Пошта складає від 40 грн. залежно від ваги та габаритів вантажу.
Кур'єром по місту Одеса та області. (Для оптових покупців)
Способи оплати
Безготівковий розрахунок
Оплата на наші реквізити
Готівкою . Оплата готівкою можлива при самовивезенні
Післяплата Нова пошта (+20грн і 2% від суми післяплати)
Замовлення зроблені до 12:00 будуть відправлені в день замовлення (окрім середи та вихідних)
Мінімальна сума замовлення - 100 грн
Офіційна гарантія від виробника
Щоб використовувати гарантію, переконайтеся, що:
• товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
• збережені всі документи та гарантійна книга.








-500x500.jpg)








-74x74.jpg)

-200x200.png)



