Опис товару WILLER EV30DR-Prime вертикальний водонагрівач (циліндр, сухий)
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV30DR-Prime циліндричної форми об'ємом 30 літрів. Оснащений сухим нагрівальним елементом із нержавіючої сталі потужністю 1500 Вт. Внутрішній бак виготовлений із сталі, покритої титанокварцевою емаллю, та захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування – нагрівання води для побутових цілей, душу та ванни. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії Prime
- Універсальна монтажна планка з розмірами установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників.
- Сухий нагрівальний елемент із нержавіючої сталі.
- Потужність 1500 Вт – низьке навантаження споживання в електромережі
- Світлова індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне управління
- Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника
- Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцова емаль та захисний магнієвий анод.
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
- Глибина встановлення пристрою складає 35.5 см.
| Загальні | |
| Клас енергоспоживання | З |
| Монтаж | Підведення труб знизу |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма бойлера | Циліндрична |
| Шнур живлення | Євроштекер із заземленням, 1 м |
| Внутрішній бак | |
| Товщина стінки внутрішнього бака | 1,8 мм |
| Об `єм | 30 літрів |
| Матеріал внутрішнього бака | Титанокварцова емаль |
| Кількість внутрішніх баків | 1 |
| Кількість магнієвих анодів | 1 |
| Нагрівальний елемент | |
| Тип нагрівального елемента | Сухий (захищений) |
| максимальна потужність | 1,5 кВт |
| Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) | 59 хвилин |
| Безпека | |
| Тип захисту | Подвійна: терморегулятор та термозахист |
| Максимальна температура нагрівання | ~75°C |
| Температура спрацьовування захисту | ~95°C |
| Запобіжний клапан | Багатофункціональний, входить до комплекту постачання, G1/2" |
| Рівень вологозахисту | IPX4 - захист від бризок |
| Робочий тиск | 0,75 МПа |
| Теплоізоляція | |
| Теплоізоляційний матеріал | Пінополіуретан високої щільності |
| Товщина теплоізоляції | ~20 мм |
| Управління | |
| Тип управління | Механічне |
| Термоіндикатор | Присутня |
| Кількість режимів потужності | 1 |
| Терморегулятор | Зовнішній |
| Умови експлуатації | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Розмір та вага | |
| Вага нетто | 14,40 кг |
| Габарити (Висота * Ширина * Глибина) | 580*340*355 мм |
| Гарантія | |
| Термін гарантії на бак | 5 років |
| Термін гарантії на комплектуючі | 1 рік |
| Інші | |
| Країна реєстрації торгової марки | Німеччина |
| Країна виробництва | КНР |
| Комплект поставки | Посібник з експлуатації, Гарантійний талон, Запобіжний клапан, 2 розпірні болти |
Характеристики товару WILLER EV30DR-Prime вертикальний водонагрівач (циліндр, сухий)
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 гривень за умови повної передплати.(Окрім великогабаритних товарів)
Способи доставки
Адреса доставка кур'єром Нової Пошти по всій Україні. Вартість та умови доставки згідно з тарифами Нової пошти.
Доставка "Самовивіз" . Самовивіз здійснюється щодня з 09.00 до 18.00 (крім неділі та суботи). Пункт самовивезення знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Житомирська 116.
Доставка "Нова Пошта" . Вартість доставки Нова Пошта складає від 40 грн. залежно від ваги та габаритів вантажу.
Кур'єром по місту Одеса та області. (Для оптових покупців)
Способи оплати
Безготівковий розрахунок
Оплата на наші реквізити
Готівкою . Оплата готівкою можлива при самовивезенні
Післяплата Нова пошта (+20грн і 2% від суми післяплати)
Замовлення зроблені до 12:00 будуть відправлені в день замовлення (окрім середи та вихідних)
Мінімальна сума замовлення - 100 грн
Офіційна гарантія від виробника
Щоб використовувати гарантію, переконайтеся, що:
• товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
• збережені всі документи та гарантійна книга.

























