Опис товару WILLER EVH80DRI Libra водонагрівач універсальний(плоский, сухой)
Плоский бойлер Willer EVH80DRI Libra з електронною панеллю керування та сухими нагрівальними елементами. Мінімальна глибина виробу 310мм з урахуванням монтажних планок дозволить встановити бойлер навіть у обмежених просторих умовах, а конструкція водонагрівача дозволяє встановлювати водонагрівач вертикально та горизонтально.
Бойлер Willer EVH80DRI Libra оснащений інноваційною електронною панеллю керування із вбудованим дисплеєм. Під час експлуатації на дисплеї з'являється температура води у бойлері. Під час налаштування ручки терморегулятора на дисплеї з'являється вибрана температура нагріву води. Панель управління дозволяє включати такі режими потужності: 1200 Вт (працює один ТЕН) і 2000 Вт (працюють обидва ТЕНи).
Внутрішні баки виготовляються з високоякісної сталі завтовшки 1,8 мм. Внутрішня поверхня баків покрита шаром титанокварцевої емалі. Покриття наноситься в електростатичному полі з обов'язковою термообробкою за температури близько 1000°С. Для додаткового захисту від корозії кожен внутрішній бак встановлено два захисні магнієві аноди збільшеного розміру.
У бойлерах Willer EVH80DRI Libra встановлені два сухі нагрівальні елементи потужністю 1200 Вт та 800 Вт. ТЕНи розташовані у спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують з водою, що значно збільшує їхню довговічність та економічність.
Особливості бойлерів Willer серії Libra:
- Сучасна електронна панель керування водонагрівачем із вбудованим LED-дисплеєм для відображення температури
- Два сухі тен потужністю 2000 Вт швидко забезпечать вас гарячою водою.
- Індикація підключення до електромережі, стану нагрівання та вибраного режиму нагрівання води. Можливість вибору користувачем потужності 1200 Вт або 2000 Вт однією кнопкою
- Високоякісна титанокварцева емаль забезпечує захист внутрішніх баків від корозії. Додатковий захист забезпечують два захисні магнієві аноди, які встановлені в кожному баку.
- Нагрівальні елементи розташовані у спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують з водою, що значно продовжує термін служби водонагрівача
- Захист від надлишкового тиску, подвійний захист від перегріву води (терморегулятор + термозапобіжник) для безпечного використання
- Універсальне розташування водонагрівача: горизонтально чи вертикально
| Загальні | |
| Клас енергоспоживання | D |
| Монтаж | Підведення труб знизу або зліва |
| Встановлення | Універсальна |
| Колір | Білий |
| Форма бойлера | Плоский |
| Шнур живлення | Євроштекер із заземленням, 1,5 м |
| Внутрішній бак | |
| Товщина стінки внутрішнього бака | 1,8 мм |
| Об `єм | 80 літрів |
| Матеріал внутрішнього бака | Титанокварцова емаль |
| Захист від корозії | Магнієвий анодний протектор |
| Кількість внутрішніх баків | 2 |
| Кількість магнієвих анодів | 2 |
| Нагрівальний елемент | |
| Тип нагрівального елемента | Сухий (захищений) |
| максимальна потужність | 2,0 кВт |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) | 112 хвилин |
| Безпека | |
| Тип захисту | Подвійна: терморегулятор та термозахист |
| Максимальна температура нагрівання | ~75°C |
| Температура спрацьовування захисту | ~93°C |
| Запобіжний клапан | Багатофункціональний, входить до комплекту постачання, G1/2" |
| Рівень вологозахисту | IPX4 - захист від бризок |
| Робочий тиск | 0,75 МПа |
| Теплоізоляція | |
| Теплоізоляційний матеріал | Пінополіуретан високої щільності |
| Товщина теплоізоляції | 18 мм |
| Управління | |
| Тип управління | Електронне |
| Термоіндикатор | Цифровий дисплей |
| Кількість режимів потужності | 2 |
| Терморегулятор | Зовнішній |
| Доступні режими потужності | 1,2 кВт; 2,0 кВт; |
| Умови експлуатації | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Розмір та вага | |
| Вага нетто | 32,50 кг |
| Габарити (Висота * Ширина * Глибина) | 900*570*310 мм |
| Гарантія | |
| Термін гарантії на бак | 5 років |
| Термін гарантії на комплектуючі | 1 рік |
| Інші | |
| Країна реєстрації торгової марки | Німеччина |
| Країна виробництва | КНР |
| Комплект поставки | Водонагрівач, посібник користувача, гарантійний талон, запобіжний клапан, шнур живлення, інсталяційний комплект |
Характеристики товару WILLER EVH80DRI Libra водонагрівач універсальний(плоский, сухой)
Безкоштовна доставка при замовленні від 3000 гривень за умови повної передплати.(Окрім великогабаритних товарів)
Способи доставки
Адреса доставка кур'єром Нової Пошти по всій Україні. Вартість та умови доставки згідно з тарифами Нової пошти.
Доставка "Самовивіз" . Самовивіз здійснюється щодня з 09.00 до 18.00 (крім неділі та суботи). Пункт самовивезення знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Житомирська 116.
Доставка "Нова Пошта" . Вартість доставки Нова Пошта складає від 40 грн. залежно від ваги та габаритів вантажу.
Кур'єром по місту Одеса та області. (Для оптових покупців)
Способи оплати
Безготівковий розрахунок
Оплата на наші реквізити
Готівкою . Оплата готівкою можлива при самовивезенні
Післяплата Нова пошта (+20грн і 2% від суми післяплати)
Замовлення зроблені до 12:00 будуть відправлені в день замовлення (окрім середи та вихідних)
Мінімальна сума замовлення - 100 грн
Офіційна гарантія від виробника
Щоб використовувати гарантію, переконайтеся, що:
• товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
• збережені всі документи та гарантійна книга.










-500x500.jpg)









-74x74.jpg)




